pondělí, 06 únor 2012 18:47

Nas a DJ Premier spolupracovali na videu k singlu ‘Regeneration’ s filharmonickým orchestrem akademie v Berklee Featured

Written by  prz
Rate this item
(0 votes)

Ikony hip hopu si na natáčení videa k jejich novému tracku “Regeneration“ přizvali jedno z nejlepších amerických hudebních těles – orchestr světoznámé “lidušky“, University of Music v Berklee. Track byl původně komponován jako součást reklamní kampaně automobilky Huyndai. Pár týdnů po vypuštění MP3ky spatřilo světlo světa i oficiální video, které vznikalo výlučně pod taktovkou DJ Premiera a Nase.

Hudba z použitých nahrávek orchestru také pochází přímo z pera DJ Premiera. Dále jsou zde použité různé samply a scratche nebo úryvky textů jiných interpretů. Nasovi se, jak se zdá podařilo s citem spojit dvě různé síly a nadchnout své fanoušky něčím po čem už čtyři roky prahli. Po té, co tato dvojice legend mlhavě naznačila, že uvažují o koprodukci společného alba hip hopová veřejnost netrpělivě sleduje každou novinku.

I když se tento track kvůli exluzivitě neobjeví na žádném následujícím albu dua, dává nám aspoň nahlédnout jakoucestou by se mohla jejich společná produkce ubírat. Skladbu i video vydala (a naštěstí i schválila : ) automobilka Hyundai jako součást své reklamní kampaně “RE:GENERATION“ na Hyundai Veloster.

 


 

 

přečteno: {hits}1287{/hits} krát

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory