čtvrtek, 10 říjen 2013 00:00

Tajemný projekt I AM LEGION od Foreign Beggars a Noisia zavíta i do Prahy!

Written by  Tz

Holandský elektro-dnb projekt NOISIΛ a Britští hip-hop-dubstepoví Foreign Beggars spojili síli v tajemném projektu I AM LEGION, který tato formace přijede představit do Prahy už 10. října do Roxy.

 

Záhadné webové stránky i příspěvky od obou kapel na jejich sociálních sítích napovídají, že jejich nový projekt bude plný zajímavého mixu hip hopu, grime, dnb, dubstepu a elektra. Společný projekt I AM LEGION spatří světlo světa už za chvíli: je výsledkem pětileté spolupráce obou kapel. Album vyjde hned u několika labelů: Division Recordings (label Noisie), Par Excellence (nový label Foreign Beggars) a Skrillexově labelu OWSLA. Hned dvě titulní skladby alba doprovodí krátký film, režírovaný celou formací a holandským mistrem krátkých filmů, Thijsem Glogerem.

V minulosti obě uskupení vytvořily mezi mnoha projekty například megaúspěšné hity Contact, Soul Purge či Shake it.

Noisia (stylizovaně NOISIΛ, neboli “VISION” otočeno o 180°) je holandské drum-and-bassové trio. Kromě vlastní tvorby také produkovali album Hadouken, spolupracovali s Mobym, Robbiem Williamsem a dalšími. Podíleli se na skladbě hudby pro mnoho oblíbených počítačových her (např. Devil May Cry, Gran Turismo). Foreign Beggars je britská hip hopová a dubstepová partička, která nedávno- v dubnu- naprosto uchvátila pražské Roxy. “Foreign Beggars  jsou  pověstní naprosto šílenými živými vystoupeními, diváky dostávají do tranzu, kapela šílí a z lidí crčí pot, je to prostě tak, jak by to mělo být - a teď se ještě spojí s naprosto bláznivými týpky z Noisia, aby pražskému publiku vyrazili dech, jak ještě nikdy předtím!” vyjádřil se k očekávanému vystoupení jeden z pořadatelů. S jistotou lze tedy očekávat další skvěle vydařenou párty!

Nenechte si ujít tuhle divokou show 10. října v Roxy! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 19. června.

Oficiální Facebook Event: http://on.fb.me/10bgZ5C

Oficiální videa:

 

 

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory