úterý, 12 červenec 2016 22:40

Nový Řezníkův videoklip TRENDY ZMRDI

Po velkém úspěchu animovaného klipu Pan Au, který má na YouTube 1,5 milionu zhlédnutí, přichází Řezník s dalším videoklipem, tentokrát k songu TRENDY ZMRDI. Jak už sám název napovídá, jedná se o rozbor bezpohlavní mládeže, která bezmyšlenkovitě propadá všem současným trendům. Tento song Řezník nahrál s živou kapelou Undead Orchestra, kterou tvoří převážně hudebníci z Hentai Corporation a basák z Atari Terror.

Téměř po roce a půl vydává Forbidden Society nový projekt. Některým z vás ještě v těchto dnech stále rotuje v přehrávačích výborné Thronecrusher LP z počátku roku 2015, nyní se ale připravte na release nový, konkrétně na Punk & Rust EP.

pondělí, 13 červen 2016 22:41

James Cole odhalil koncept nové desky Orfeus

Orfeus, tak se jmenuje nová deska, jejíž celkový koncept v těchto dnech odhaluje matador českého rapu James Cole. Všimli jste si, že Cole radikálně změnil image? Jeho přístup k životu se odrazil i v konceptu alba, které je na míle daleko od všeho, na co jste u něj byli doposavad zvyklí. Projekt bude hodně vokální, z části anglický a kompletně autorský. První šanci vidět a slyšet nového Jamese Cole budeme mít na akci Noc lovců 27. května na pražské Kolbence.

Řezník vydává druhý videoklip z desky ŘÍŠE ZA ZRCADLEM, která vychází 28.4.. Tentokrát se po vzoru Uhlíře a Svěráka zaměřil na naše nejmenší a vytvořil půvabný animovaný klip ke skladbě PAN AU.

Vinyl po Česku? To ne, ale přesto by tento miniseriál neměl hudebním fanouškům uniknout. Rapper James Cole v něm až na kost odhaluje, jak vzniká jeho nové album, na kterém pracuje už přes rok. V šesti dílech, které jsou ke shlédnutí pouze na stránkách http://www.redbull.cz/zeus. První část už je venku.
neděle, 17 leden 2016 14:58

Strapo rozjíždí Versus tour po ČR!

Někdejší šampion ve freestyle battlu a majitel jedné z nejrychlejších flow v našich končinách se nedávno vrátil na scénu albem Versus. Řeč samozřejmě není o nikom jiném, než o Strapovi. Tenhle šestadvacetiletý rapper ze Slovenska i v roce 2015 předvedl nekompromisní nálož poctivého rapu, které teď můžete být svědky i vy!

neděle, 17 leden 2016 14:24

JSHH: Strespez - Rapohovor

Séria jednozaberoviek projektu "Ja Som Hip Hop" pokračuje ďalšou časťou s vizuálom na nový singel od Strespeza s názvom Rapohovor. Ide o zábavnú vec, ktorá ukrýva trefné punchlines obalené do dávky nadhľadu za doprovodu hudby od Kenny Rough.
čtvrtek, 19 listopad 2015 19:03

Bacil je zpět s albem Zombie

Ak sa nemýlim písal sa rok 2008 a Bacil vypustil von svoje prvé sólo Poézia Ulice. Tento album je podľa môjho názoru veľmi silný a možno aj trochu nedocenený ale taká už naša scéna je a nijak to nezmeníme.

Forbidden Society Recordings slaví páté narozeniny! Za těch pět let fungování na labelu stihlo vyjít nepřeberné množství řízného drum & bassu od řady různých producentů. Na Forbidden Society teď připadl náročný úkol: vybrat z té hromady hudby to nejlepší - 20 tracků, které nejlépe ukazují, co je Forbidden Society Recordings zač.

Bratislavská formácia Rust2Dust hrajúca alternatívny metal s moderným zvukom už dlhší čas spolupracuje so známym raperom Zverinom. Za sebou majú tri spoločné skladby a koncertnú premiéru pred metalovým aj hip hopovým publikom. K pesničke My vs. Oni vzniklo lyrics video, ktoré nakrútila bývalá detská herecká hviezda. Táto generačná výpoveď vás napumpuje adrenalínom pred vystúpením skupiny Limp Bizkit 9. júna v NTC Aegon Aréne, kde sa Rust2Dust so Zverinom objavia v úlohe predskokana.

pátek, 24 duben 2015 16:30

ADiss se singlem Daj mi chvilu!

24 ročný bratislavčan ADiss výdáva v poradí tretí singel zo svojho pripravovaného albumu “Červená karta”. Po úspešnom roku 2014, kedy vydal svoj debutový album “Trištvrte na mňa”, ADiss naberá energiu a pripravuje ďaľší album. Rovnako ako predošlý album, poslucháči môžu očakávať spoluprácu ADiss x Tretina, ktorý sa značnou mierou podieľa na podobe skladieb, aké majú dnes.
sobota, 21 březen 2015 15:57

Ja Som Hip Hop: Kaidžas a Strapo - 24k

Séria jednozaberoviek projektu "Ja Som Hip Hop" pokračuje ďalšou časťou s vizuálom na nový exkluzívny track od Kaidžasa na feate so Strapom. 

Strana 1 z 97
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory