středa, 09 listopad 2016 16:24

Mario na skejtu

Sleduj povedené video s Mariem na longboardu

pondělí, 07 listopad 2016 22:24

Rio Skate

Čekuj šílené skejtové závody v Portugalsku, na kterých neexistují žádné klasické pravidla skejtových závodů. Tady se závodí s vodními překážkami, na trampolíně nebo s ploutvema na nohách.......

čtvrtek, 03 listopad 2016 19:25

Antisocial Skate

Kultovní skateshop z Vancouveru vydal nové video natočené a sestříhané Jake Kuzykem. Na videu se představuje Dustin Henry, Ben Blundell, Keegan Sauder, Rick McCrank, Colin Nogue, Mitch Charron, Brett Stobbart, Wade Fyfe, Mike Mcdermott, Michelle Pezel, Trevor DUNNETT, Bradley Sheppard, Landon Avramovic, Jacob Lavelle, Jeff Matheson, Tyler Warren a Ryan Witt.

Surfing není jen nádherný adrenalinový sport. Je také vyjádřením prosté filosofie, v níž se láska k přírodě snoubí s originálním životním stylem. Projekt „Choose Your Wave“ sleduje české surfaře žijící v různých koutech světa a to, jak jejich rozhodnutí podřídit svůj život surfingu změnilo jejich osud a otevřelo jim úplně nové perspektivy a cesty.

Možná jste si při listování online katalogem hudebních nástrojů na kytary.cz povšimli, že některé luxusní kytarové zesilovače a komba mají u výkonu či v popisu uvedenu třídu zesilovače, např. zesilovač třídy A nebo že se jedná o celolampový, pololampový nebo trazistorový model. Přestože je rozdíl mezi lampovým a trazistorovým zesilovačem poměrně známý, třídy zesilovačů zůstávají stále poněkud stranou, proto nebude naškodu, když si zopakujeme obojí naráz.

Zpěvák skupiny Skyline se vydal na sólovou dráhu a vydal vlastní prvotinu. Ale nebojte, neznamená to, že ve skupině končí. Coby sólista totiž vydal své první cvičicí DVD Zpátky na vrchol. Jakuba Bínu alias MC Jacoba totiž neživí jen zpěv. Od rána do večera pracuje jako osobní trenér. A nyní chce své zkušenosti předat dál.

Legendární série graffiti filmů SHOW MUST GO ON má konečně čtvrté pokračování. Nenech si ujít premiéru ve čtvrtek 18. 12. v klubu Podnik v Praze 7. Parta hardcore writerů z Bratislavy tě nechá nahlédnout do uzavřené subkultury pohybující se na hraně zákona. I když to je v dnešní době všudypřítomných bezpečnostních kamer téměř nemožné, stále existují způsoby, jak se dostat do metra a vlakového depa a zbombit soupravu způsobem e2e, tedy úplně celou.

úterý, 21 říjen 2014 19:56

Přelomový trailer na SMGO 4 je venku!

Show Must Go On je séria graffiti dokumentov, ktorá svojou celosvetovou popularitou predbieha väčšinu počinov slovenskej kinematografie.

Láska možná přenáší hory, ale moře tuku odradí dřív nebo později každého. A zázračná dieta slibující během týdne pětikilový úbytek, který nebude vykoupen dvojnásobně, také neexistuje. Profesionální trenér, pod jehož vedením zmizí nevzhledné faldy jednou pro vždy, ano. Jmenuje se Jakub Bína a právě teď hledá dva páry do třetí série úspěšné reality show Zpátky na vrchol.

Letní X-Games které se konaly v texaském Austinu znají vítěze jaký tu dlouho nebyl a pravděpodobně ani nebude. Je jím totiž teprve 14letý Tom Schaar, který se tak stal druhým nejmladším vítězem historie X-Games.

středa, 04 červen 2014 08:07

To nejlepší z Red Bull Hare Scramble 2014!

Red Bull Hare Scramble je možná nejtěžší Enduro akce světa, při kterém se 500 nejlepších jezdců kvalifikovaných z Iron Road Prologue vydává vstříc vítěznému Red Bull oblouku.

pondělí, 02 červen 2014 17:37

BEATLIFE Roštěnka #1

#Roštenka, je nový seriál nášho webu v ktorom vás budeme zoznamovať s kočkami zo sociálnych sietí. Prvý diel je venovaný Slovensku, konkrétne pôvabnej Kataríne Kontárovej, taxi ho uži!!

Strana 1 z 13
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory