Lukáš Pospíšil

Lukáš Pospíšil

Poslouchám hlavně francouzský & americký hip-hop.Považuji se za geeka. Jsem hráč, rád si zahraji na PC nebo konzoli :) Mám rád moderní techniku. Stylové oblečení není výjimkou.

Píšu o věcech, které mě opravdu dokážou oslovit.

úterý, 26 listopad 2013 09:58

Hopsin představuje album Knock Madness!

Konečně! Den, na který spousta fanoušků hip-hopu čekala je tu. Třetí studiové album amerického rappera uměleckým jménem Hopsin dnes oficiálně spatřilo světlo světa. A je na co se se těšit, tedy pokud si toto album hodláte pořídit.

úterý, 08 říjen 2013 19:12

Eminem: Survival má svůj videoklip!

Tak jsme se konečně dočkali. Eminem se nám dnes pokusil zlepšit náladu a vyslal na Youtube svůj videoklip k singlu s názvem "Survival".

pondělí, 30 září 2013 18:03

Meek Mill - Dreamchasers 3

Máme to skoro rok, co nám Meek Mill a DJ Drama představili předcházející díl Dreamchasers 2. Za tu dobu se spoustu věcí událo, např. Meek vydal své 1. studiové album Dreams and Nightmares, které sklidilo velké ovace (1. místo v americkém hip-hopovém žebříčku albumů)  a tento rapper o sobě dával pomalu a vědět.

Dnes máme 24. září 2013 a méně známý rapper Mike WiLL Made-It (ano, to je jeho umělecké jméno) uveřejnil videoklip k singlu s názvem "23".

Je to teprve pár hodin co americký rapper 2 Chainz vypustil do světa své druhé studiové album s názvem: B.O.A.T.S. II: Me Time. Ihned se dočkalo poměrně pozitivních reakcí. Album vychází pod patronátem labelu Def Jam, se kterým 2 Chainz již nějakou dobu spolupracuje.

pondělí, 09 září 2013 17:29

Eminem vypustil nový klip: Berzerk

Eminem dnes oficiálně vypustil klip ke svému tracku s názvem Berzerk, který jsme zde již představovali. Můj názor na tento videoklip je takový, že tohle je pravý Slim Shady, který nám nějakou dobu chyběl.

čtvrtek, 22 srpen 2013 11:08

A$AP MOB vrací úder Kendricku Lamarovi

A$AP MOB vrací úder, je to tak. A o co se jedná? V podstatě jde o reakci na již dříve zmiňovaný diss track Kendricka Lamara s názvem "Control". Pro ty co A$AP MOB neznají, jedná se o seskupení rapperů  A$AP RockyA$AP NastA$AP Twelvy, A$AP Ferg a A$AP Ant. 

Strana 1 z 2
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory