pondělí, 09 únor 2015 16:55

Hlasuj v oficiální nezávislé anketě mapující českou a světovou DnB scénu

Written by  Tz

Hlasování v již tradiční anketě Czech Drumandbass Awards, je spuštěno! Záštitu nad letošním osmým ročníkem převzal mediální server Dnbportal.cz. Pro své vyvolené zástupce můžete hlasovat do 22. února. Po skončení ankety si počkáme tři týdny, abychom slavnostně odhalili výsledky na oficiálním vyhlášení v pražském Lucerna Music Baru. Neváhejte a oceňte svého nejoblíbenějšího DJe, producenta, party či festival za uplynulý rok.

Oficiální nezávislá anketa mapující českou, světovou drum and bassovou scénu a nejúspěšnější projekty za uplynulý rok je opět tady! Kategorie se dělí na povinné a nepovinné. Mezi povinné patří: Český DJ roku, Česká DJka roku, Česká pravidelná klubová noc roku, Český klub roku, Česká crew roku, Český objev roku, Český producent roku, Outdoor festival roku / Indoor halová akce roku.


V nepovinných můžete hlasovat v kategoriích Česká skladba roku / Síň slávy a všechny zahraniční kategorie. Hlasovat můžete zde: http://www.dnbawards.cz


Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne 15.3. 2015 v Lucerna Music Bar. Kompletní výsledky a počty hlasujících budou po vyhlášení veřejně dostupné na webu www.dnbawards.cz. Všichni hlasující, kteří řádně vyplnili hlasovací formulář získají vstup zdarma na oficiální vyhlášení v Lucerna Music Baru. Na místě bude připraven guestlist s vašimi jmény, stačí se tedy prokázat občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti. Ti, kteří v anketě nehlasovali, ale na vyhlášení výsledků zavítají, platí vstupné ve výši 50 Kč.

Hlasování prostřednictvím anketního formuláře: www.dnbawards.cz

Slavnostní vyhlášení:
15.3.2015 / Lucerna Music Bar
Vstupné: 50 Kč (pro hlasující v anketě zdarma)
Facebook event:


 

Read 4417 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory