sobota, 17 září 2011 20:53

Game oznamuje název dalšího alba Featured

Written by  Eddie

Není to ani měsíc, co Game vydal své čtvrté album - The R.E.D. Album a nyní už plánuje další studiovku. Během video chatu v úterý večer prozradil první informace o pátém albu.

Poslední album z kontraktu u vydavatelství Interscope se bude jmenovat Soundtrack to Chaos. „Chci, aby všechny beaty byly šílený, hlasitý, žádnej obyčejnej shit. Chci, aby to lidi slyšeli a řekli si, sakra to album je fakt šílený. Album číslo 5.“

Game se nechal dříve slyšet, že plánuje páté album vydat co nejdříve a možná podepsat novou smlouvu u record labelu, který nyní vládne hip hopu – Cash Money/Young Money (Lil Wayne, Drake, Nicki Minaj, Jay Sean atd.).

Tentokrát prý bude album pouze o něm bez jakýchkoli hostů. „Žádný hosti – žádný. Sním o tom, že celé album bude produkováno 1500 or Nothin (skupina producentů, kam patří i jeho dvorní producent Mars - na posledním albu produkovali 5 beatů). Je to moje poslední album v Interscope.

Žádný hosti, přesně tak. Nikdo na refrénu kromě nás. Žádnej Weezy (Lil Wayne), Jeezy (Young Jeezy), Drake, žádnej zpěvák, nic – jen my.“

Těžko říct, co považuje Game za „my“, jelikož jsme zatím nikdy na jeho studiových albech neslyšeli nikoho z jeho crew BlackWall Street. Tak třeba se to tentokrát změní, necháme se překvapit.

 

 

přečteno: {hits}939{/hits} krát

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory