středa, 24 duben 2013 16:31

Festival Votvírák 2013 Featured

Written by  Tz

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 14. až 16. června 2013 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích jeho další ročník.

Stejně jako v předchozích letech se můžeme těšit na skvěle našlápnutý lineup s řadou zvučných jmen, např. Richard Muller, Tomáš Klus, No Name, Kryštof, Tata bojs, Sto zvířat, Jaroslav Uhlíř, Wohnout, Totální nasazení, Iné Kafe, Arakain, Katapult, Vypsaná fixa, Harlej, Škwor, Visací zámek, Sunshine, Blue Effect, ale třeba i UDG, Xindl X, Zakázané ovoce, Metalinda. A v programu jsou připravena ještě další překvapení a známá jména.

Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně se v posledních letech vystřídala prakticky kompletní špička česko-slovenské hip hopové scény, řada z nich vystoupí i letos. Publikum Festivalu Votvírák se tak může těšit na Rytmuse, Ektora & DJ Wich, Vladimira 518, Moju Reč, H16, PRAGO UNION, STRAPO, Ty Nikdy Label, Vece nebo SMACKa.

Kromě vlastního hudebního programu nabízíme i bohatý doprovodný program s celou řadou překvapení tak, aby zde našli zábavu všichni návštěvníci Festivalu. Jde především o Adrenalin Camp, Game Zone, turnaj paintbalové ligy nebo rozmanité pouťové atrakce. Oblíbená je rovněž noční prodloužená pro vytrvalé, pro něž je připraven hudební program i po ukončení hlavního festivalového bloku, a to až do rozbřesku. K dispozici je návštěvníkům festivalu rovněž parkoviště obřích rozměrů, dosud nejrozsáhlejší stanové městečko v historii festivalu a nepřeberné množství jídla i pití s produkty řady partnerů Festivalu, např. Staropramenu, Kofoly, KFC, jakož i množství komerčního festivalového zboží po celou dobu konání akce.

Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou pro cestu vlakem, jsou ve spolupráci s Českými drahami posíleny vlakové spoje po celou dobu konání festivalu. A pokud nejraději cestujete autobusem, můžete využít specielní festivalové linky společnosti NetBus Service - Praha Černý Most - Milovice – Praha Černý Most. Společnost bude rovněž zajišťovat neprvidelné spojení mezi nádražím v Milovicích a areálem Festivalu.

Festival Votvírák tak jako každý rok spolupracuje s organizacemi, které nezištně pomáhají lidem v tísni, nejčastěji to byly organizace, které pomáhají těm nejpotřebnějším a současně nejzranitelnějším – dětem. V loňském roce jsme pak navázali spolupráci s organizací Lymfom Help, která pomáhá lidem postiženým rakovinou.

CENY VSTUPENEK:
- v předprodeji při nákupu v období do 14.6.2013 cena 235 Kč (plus poplatek prodejce)
- na místě cena 330 Kč
- VIP vstupenka v omezené sérii v ceně 900 Kč

OBJEDNÁVAT můžeš ZDE nebo ZDE!

Více informací najdete na www.votvirak.cz

 


 

 

 

 

 

přečteno: {hits}1964{/hits} krát

Read 2638 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory