pondělí, 20 květen 2013 16:34

Zahraniční lineup festivalu Let It Roll čítá přes 40 projektů Featured

Written by  Tz

Organizátoři největšího tuzemského bass music festivalu zveřejnili seznam zahraničních účinkujících, kteří vystoupí letním Let It Rollu. Oproti všeobecným trendům se díky své oblibě festival Let It Roll každoročně rozrůstá a dramaturgicky posouvá pomyslnou laťku výš. Avšak letos se dá hovořit vysloveně o skoku kupředu! Let It Roll oproti loňsku nabízí o dvě stage navíc a celkový počet zahraničních účinkujících se zdvojnásobil.

Přestěhování Let It Rollu do nové lokace v Benešově festivalu otevřelo nové možnosti. „V posledních třech letech bylo vždy vyprodáno. Prostorově bylo bývalé místo minulý rok už na hraně a bránilo nám to v dalším růstu. Proto jsme se přestěhovali do lepší, větší lokace v Benešově.“ vysvětluje promotér Zdeněk Souček. Organizátoři dosáhli svých předsevzetí a s novým místem konání přichází k velkému posunu. Počet pódií se díky většímu prostoru rozrostl na šest a to také umožnilo na festival pozvat větší počet účinkujících.

Letošní Let It Roll bude mít nejsilnější program v historii. Vystoupí zde zástupci špičky světové elektronické scény, zejména producenti drum&bassu, dubstepu a electra. Mezi hlavní taháky programu čítajícího 43 zahraničních producentů a DJs patří holandský projekt Nosia, u kterých poslední roky poptávka několikanásobně převyšuje možnou nabídku volných termínů, takže je téměř nemožné tento projekt do tuzemska přivézt. Organizátorům se také podařilo poprvé do ČR zabookovat projekt Netsky LIVE!, který má statisíce fanoušků po celém světě. Netsky LIVE! oproti klasickému DJskému hraní umocňuje zážitek díky zakomponování živé kapely a celé vystoupení se tak mění v regulérní koncert a aktuálně patří mezi nejžádanější live acty elektronické hudby na světě.

Další výčet jmen z programu festivalu jen potvrzuje, že Let It Roll bude opět událostí roku v ČR a v celoevropském měříku na poli bassmusic festivalů bude patřit mezi velmi významné. Mimo jiné zde vystoupí: Andy C, Feed Me, Black Sun Empire, Ed Rush & Optical, Drumsound & Bassline Smith, Calyx & Teebee, Ayah Marar Live, Audio, A.Skillz, The Upbeats, Wilkinson, John B, Culprate, A.M.C, Kosheen DJs a další. Letní festival se koná 2. a 3. srpna 2013 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal. Aktuální cena vstupenek v předprodeji: do konce května 800 Kč, poté 900 Kč.

Souhrn zveřejněných účinkujících:
Netsky LIVE!, Noisia, Andy C, Feed Me, Black Sun Empire, Ed Rush & Optical feat. MC Ryme Tyme, Drumsound & Bassline Smith, Calyx & Teebee, Wilkinson, The Upbeats, Audio, Optiv & BTK, Ayah Marar Live, Culprate , John B, Koven Live, A.M.C, A.Skillz, Mind Vortex, Elite Force, Neonlight, Gridlok, Nicky Blackmarket, Katharsys, Nitrogenetics, Fragz, Ak-Industry, Forbidden Society, Frazzbass, Hungry Beats, Paul SG, Hosta, Jay Rome, Flowrian, Rowpieces, Decon, Carter, Jodi, Recline, Merdz
+ český a slovenský top DJs.

Oficiální webové stránky festivalu: www.letitroll.cz
Seznam účinkujících: www.letitroll.cz/line-up.html
Facebook page festivalu: www.facebook.com/letitrollcz
Facebook event: http://www.facebook.com/events/608093932537849/

Oficiální fotogalerie:
Fotogalerie z Let It Roll Open Air 2012

přečteno: {hits}2000{/hits} krát

Read 2837 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory