pátek, 21 únor 2014 00:00

Dosud největší electro-swingová party se vrací do Prahy

Written by  Tz

Electro Swing Fever za sebou zanechává vyprodané kluby v České republice, na Slovensku i v Polsku. Pražský klub Roxy zaplnila k prasknutí už na podzim minulého roku. V pátek 21. února se vrátí na místo činu ještě větší a pompéznější!

Speciálním hostem večera budou The Carlson Two – DJské duo z Berlína, které se dalo dohromady při jedné nekonečné party v roce 2008 a které proslavil 6-ti hodinový Evolution-Mix mapující 80 let vývoje swingové hudby. V Roxy vystoupí se setem umně kombinujícím swing, hip-hop, dubstep a house.Chybět nebudou ani vyhledávaní DJs z bookingu Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django, Paolo di Maki a Max. W. Tito prvotřídní elegáni odehrají v Roxy špičkové electro-swingové selekce, které již mnohokrát rozhýbaly i zatvrzelé nepřátele tance. Až nastoupí na pódium, utáhněte si ještě pro jistotu tkaničky.

 


Živý koncert si střihne bohémská electro-swingová kapela Mydy Rabycad v čele s rusovlasou zpěvačkou Žofí Dařbujánovou. Očekávejte hudební smršť, která jde vlastní cestou inspirovanou poctivým řemeslem swingových bandů a zvukem současné taneční hudby. Ovšem tím to zdaleka nekončí! Hned v úvodu večera vás zkušení tanečníci z taneční školy Swing Wings naučí parádní swingové kousky, abyste byli za hvězdy parketu. Okouzlí vás show kabaretních akrobatů, art deco vizualizace a dobový biograf. Celkovou atmosféru dokreslí stylové dekorace a outfty. A kdyby vám při swingování vyhládlo, k ruce vám budou home-made chuťovky.

 

-----------
Roxy Prague
Dlouhá třída, Praha 1
21. 2. 2014 | 21:00

Odkaz na FB event:


Odkaz na předprodej: www.smsticket.cz/vstupenky/1959-electro-swing-fever-roxy.aspx

 

Line up:
The Carlson Two (DE)
Mydy Rabycad (live band / CZ)
Swing Thing & Papa Django (SK)
DJ Paolo Di Maki (CZ)
DJ Max W. (CZ)

 

 

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory