pátek, 17 říjen 2014 00:00

Hardstylový In-Phase a drumandbassový B-Complex už v pátek ve Stormu!

Written by  Tz

Belgicko-holandské duo In-Phase hájící barvy jednoho z největších hardstylových labelů Dirtyworkz přiletí 17. října do Prahy na další Rezonanci. Dalším významným hostem tohoto večera bude drumandbassový producent B-Complex ze Slovenska. Jejich sety si budete moci užít na perfektním zvuku od Funktion-One v pražském Storm Clubu.

Premiéru In-Phase jste si mohli užít na loňském Imaginationu, kde předvedli naprosto skvělý set, po kterém si je většina českých hardstyle fanoušků zamilovala! In-Phase mají za sebou spolupráce s velkými hardstylovými jmény jako jsou Da Tweekaz, Atmozfears, Frequencerz a mnoha dalšími.


Supportem se jim stane mohutný český hardstylový support! Během ranních hodin zrychlíme do mainstreamového hardcoru a skuteční fajnšmekři si budou moci počkat na finální set večera od českých Hungry Beats, kteří tuto párty uzavřou svým brutálním setem!
Druhou stage bude hostit famózní B-Complex hájící barvy Hospital Records! Podpoří ho slovenští kolegové Olis Bakulu, Slight a za domácí Bifidus Aktif z Let It Roll bookingu! Doražte v hojném počtu a pozvěte své přátelé, ať se česká hardstylová scéna posune zase o kousek dále! Vstup na akci bude do 22:00 zdarma, poté stále za skvělých 100,- Kč.


Adresa klubu: Storm Club, Tachovské nám. 7, Praha 3 – Žižkov.

 


Souhrn účinkujících:
Hardstyle stage:
In-Phase (BE), Hungry Beats, George Crusher, Heavy Noizes, Maicuss, K1aptcha, Ychy, Mephisto, Koffos, Michnoss.
Drumandbass stage:
B-Complex (SK), Bifidus Aktif, Olis Bakulu, Slight.
Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook fanpage klubu: www.facebook.com/stormclubprague 

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory