pátek, 28 listopad 2014 00:00

Imagination festival už v pátek v Letňanech!

Written by  Tz

Imagination Festival přiveze už v pátek do Prahy výběr těch nejlepších dj’s ze světa bass music a harder styles! Nenechte si ujít více jak 25 zahraničních dj’s, z nichž se 3 objevují v TOP100 prestižní ankety djmag! Celkem 2 obrovské designové stage se zvukem od Funktion-One a L’Acoustics vám zajistí 11 hodin nepřetržité zábavy! Podívejte se na oficiální teaser festivalu uvnitř článku, vstupenky ubývají rapidním tempem!

Imagination představuje headlinery jako jsou Pendulum, Noisecontrollers, Angerfist, Zatox, Ed Rush vs. Audio, Black Sun Empire vs. State Of Mind, Noize Suppressor, Delta Heavy, Day-Mar, Teddy Killerz a desítky dalších! Nechte se převálcovat světovou špičkou! Časový rozpis, mapku areálu a festivalové info najdete na webových stránkách www.imaginationfestival.cz. Předprodej je spuštěn v síti Ticketportal, k dispozici jsou standardní i VIP vstupenky!


Koupit vstupenky: http://imaginationfestival.cz/tickets
 


Najděte facebookovou událost na adrese: www.facebook.com/events/1446188642321015/
Teď už nezbývá nic jiného, než odpočítávat poslední dny.  Přejeme vám, abyste si pořádně užili tu nejlepší party atmosféru přímo v srdci Evropy. Uvidíme se tam!
 

 

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory