čtvrtek, 24 únor 2011 17:57

Botky,botky,botky aneb SNEAKERS MÁNIE ZAČÍNÁ! Featured

Written by  Darce

Načnu článek stejně jako kolega ohledně bboys a nýbrž: Pomalu ale jistě se začíná schylovat ke konci zminího období a k nastolení opět příjemného, plného radosti a krásy jarního období. Snih bude tát, ulice pomalu schnout, stěrk bude uklízen a pro nás to znamená jediné. - VYTÁHNOUT SVÝ NALEŠTENÝ NOVÝ SNEKAERS, které při brázdění ulicí zanechávají pozornost všech kolemjdoucích! Říkáte si boty? TSE! kdepááák ja na to kašlu stačí roztrhaný sh*ty z nejmenovaných obchodů... :-)

Opak je pravdou KOLAJ DĚLAJ AUTO - BOTY DĚLAJ ČLOVĚKA. Už od ranných prvopočátku naší krásné kultury můžeme zaznamenávat sneakers mánii u prvotních reprezentantů stylu. Napojím se opět na článek kolegy BBOYS! Prvotní sneakers mánie rozpočala vlnu u kruhů těchto mladých kluků pro které byla priorita mít PUMA BASKET! dokonalý sneakery v kterých jejich přátelé hrávali streeball a v kterých je jim zapalovaly lýtka. Kdo neměl PUMA nebyl bboy! Frosty freeze! Crazy legs apod. všichni propadli této mánii.

Později na scénu přišly boty: PUMA CLYDE a tak to pokračoval až dodnes, kdy kluci určují svou životní hodnotu podle počtu krabic se svými miláčky. A co dnes? Ať už PUMA, ADIDAS, NIKE, REEBOK, NEW BALANCE a další... Poznáte rozdíl jestliže si pořídite originální sneakers nebo nonamy z každého druhého obchodu v Česku. Já se tímto článkem představuji všem čtenářům a oznamuji, že pravidelně zde budu psát novinky ze světa sneakers, historii, praktické poznatky apod..

Pokud máte zájem o ORIGINÁLNÍ V ČESKU NEDOSTUPNÉ UŽ VŮBEC NE ZA TUHLE CENU! SNEAKERS koukněte na: www.kingsstylesneakers.com

 


 

Rozloučím se heslem: CHCEŠ ZAPADAT? - MUSÍŠ VYPADAT BRÁCHO A SÉGRO. Mír Darce

 

Read 4615 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory