čtvrtek, 03 březen 2011 18:38

Víš kde nesmíš chybět?... Ne?... Na otevření nové pobočky Nike Prague. Featured

Written by  TESS

Konečně, konečně, konečně!!! Taky miluješ značku Nike?... Skvělé modely, ve skvělých barvách. Tenisky, které víš, že se ti za měsíc nerozpadnou a zaručí ti pohodlí. K tomu skvěle padnoucí klasika šusťákové bundy windrunner. Miluješ ten pocit lehkosti, když máš na nohou model Air Max, ať už 90tky, skyline nebo jiné bublinkové tenisky… Ať už high nebo low.

Prostě Nike je tvá srdcová záležitost, tak to bys neměl chybět na zítřejším otevření nové pobočky v centru Prahy. Jedná se o nejmodernější pobočku v Evropě… „a pak že je Česká Republika jen flíček na mapě…“ Milovníci této značky se mají opravdu na co těšit, 500metrů čtverečních. To je spousta místa, na kterém vám bude nabídnut velký výběr sortimentu od potítek až po boty. Prostor je celkově řešen novým způsobem, který bude poprvé představen na této prodejně. Každá část bude vyhrazena určitému sportu.

Nově máte možnost upravit si vlastní styly podle sebe. To Vám umožní „Customization Corner“, to je také celkově novinkou v ČR. Můžete si nechat vyšít iniciály na svou obuv nebo na dres nechat natisknout své oblíbené číslo nebo jméno. Pokud ti není lhostejný život nakažených AIDS, tak můžeš podpořit koupí vybraných výrobků, toto má na starosti nadace RED, která bojuje proti AIDS v Africe.

Proč přijít právě v pátek, v první den otevření? Jak už to bývá, nemine nás doprovodný program… Doprovázet ho bude Leoš Mareš jako moderátor spolu s Agáta Hanychovou. Vystoupí například skupina Nightwork minulý finalisté superstar… Ne!!! A ne a zase ne! Díky bohu ne! Žádný nudný stereotypní, trapný doprovod. O zábavu se postará DJ Robot a největší z největších DJ Wich.

Dávku českého rapu vám naservíruje skupina PSH a toho sloveského Moja Reč. Pro milovníky tance vystoupí slovenská skupina SDA. Která vystupuje v mnoha slovenských videoklipech a na mnoho festivalech. Fotbalová Sparta rozdá nějaký ty podpisy a nadále zde můžete vidět Báru Špotáková olympijskou vítězku. Celý doprovodný program začíná v 13:00… Takže ty co mají volno nebo nemarodí se běžte nejprve pořádně nadlábnout a pak hurá na otvíračku. Tak, šup šup do Slovanského domu Na Příkopech, protože je na co se těšit. Pokud se nestihnete zastavit v pátek a nějaký doprovodný program je Vám ukradený tak se můžete zastavit kterýkoliv den od 10:00 do 20:00.

Vlajková loď NIKE v České republice
Nejucelenějši nabídka Nike produktů pro fotbal, běh, trénink, tenis a volný čas
Prodejní plocha 500 m2
Unikátní prodejní koncept
Každý měsíc nová kolekce
Dvouletá záruka a profesionální prodejní servis
Jedinečný prodejní zážitek

Slovanský dům, Na Příkopě 859/22, Praha 1.
Otevřeno denně 10.00-20.00

 


 

Read 4215 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory