středa, 23 únor 2011 20:41

Rozhovor: Kube Featured

Written by  Imunita
http://usr.bandzone.cz/band//ku/kuber/gallery/profile.default/481519.jpg
Jeden z dalších rozhovorů byl s rapperem z PALERMA city Příbram KubeREM.Který se rapu věnuje od svých 10-ti let. Snaží a nebojí se vyjádřit svůj názor a representuje Příbramskou rapovou scénu a myslím že to dělá opravdu dobře.


Zdravím Kube, začneme z volna jednoduchou otázkou, Jak se vůbec máš?
Ahoj,bez ohledu na pár věcí se mám dobře.

Jak si vůbec začal s rapem?Sám, nebo v nějaké "crew"?
Začal jsem sám,po napsaní několika desítek textů a úplně prvních freestylech,který stály za prd,/Smích/, bylo nás tu pár co to dělalo takže jsme jeli každej po svý koleji,nikoho jsem v tu dobu ani neznal a jako pro začínajícího rapera to bylo dost těžký, co se týče nahrávání a featuringu.

Sám, tak to palec hore! Co rok 2011? Chystáš něco velkýho?
Rok 2011 si sám pro sebe kreslím jako takový odrazový bod,určitě to bude na přelomu jaro/léto Future Memories mixtape..Na kterým dělám a když to vŠechno pujde dobře v květnu by měl jít ven a dál se uvidí co se naskytne každopádně to chce co nejvíc akcí ať už pro mě nebo vůbec pro celou pb scénu.

Na co by se mohli tvý fans těšit, na co bys je přílákal aby sjížděli tvůj mixtape?
Určitě kvalitní texty ne plácaní malýho dítěte, ale už trošku vyspělejší formu psaní,určitě věci ze života,jak z mého tak z příbhu lidí okolo mě nebudou to jistý party věci,ale pravdivý pŘíběhy na kterých si poslední dobou ujíždím,ale určitě tam bude i něco pro pobavení takovej ten klasickej rap z pod paneláku.

A co budoucnost? plánuješ se v rapu držet dlouhodobě?
Samozřejmě, hudbu dělat budu našel jsem si v tom zalíbení a pokud bude dost lidí a dokud bude pro koho psát, kdo to bude cennit,kdo to bude poslouchat a kitizovat tak určitě v rapu chci být pořád,je to můj život a hudba mi dává sílu,a to Že mi jí dává chci hudbě oplatit tim,že jí pošlu lidem kterým bude taky dávat sílu a to je pro mě to naplnění.

Správný přístup. A který z tvých tracků tě nejvíc proslavil, nebo který myslíš že měl největší úspěšnost?
Nepovažuji za slavného hehe,ale tracky který jsou dá se říct "top", tak i "Takový jsou mezi námi,"Nemůžeš mít všechno" a "Jiný pohled".

Můžeme tě v roce 2011 vidět na nějaké live show ? Freestyle či Rap?
Určitě stačí sledovat buď skupinu na FB,nebo bandzone,určitě letos chci absolvovat battle night což pro rapery je nejprestižnější freestylová akce která se koná několikrát do roka v Abatonu a pak lokální akce Ukaž talent v Pb a až vyletí mixtape tak se určitě můžou lidi těšit na takovou menší tour Future Memories kde se budou domlouvat jiný města kam chci roztáhnou křídla.

Kdo je tvůj největší světový vzor ?
Eminem

Co nějaký videoklip? Chystáš se udělat?
Momentálně nad tím nepřemýšlím,klip bych chtěl,ale museli by být sponzoři,je to totiž finančně náročný a nemá smysl točit něco bez profi kamery nějakou hrůzu a utrhnout si akorát ostudu.

Co bys poradil začínajícím rapperům, čím se mají řídit, nebo tak ?
Trénink jednoznačně, a snažit jet si podle sebe svojí flow a zdokonalovat sami sebe,opakování je matka moudrosti a člověk který to dělá pořád nakonec sklidí ovoce.

Díky za rozhovor, přeju hodně štěstí jak v životě tak v rapu, ať si pořád sám sebou a kvalitní jako do teď.
Já děkuji,a zdravím všechny lidi kteří poslouchají ať mě nebo koholiv,ale hlavně kvalitní hudbu. Rozhovor s Kubem vám ho doufám přiblížil. Zde máte kontakt, kde můžete KubeHO poslouchat!

Kube na Bandzone

Read 3056 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory