sobota, 07 leden 2012 19:20

Yowie a Funk Volume spouští svůj první virtuální hudební online workshop, kde nebude chybět například ani Hopsin Featured

Written by  prz

Yowie.com a Funk Volume získali pro svou první Online hip hop konferenci producenty jako Hopsin, Teddy Roxpin nebo tým kolem HipHopDX. Funk Volume je jedním z nejrychleji rostoucích labelů současnosti, a po jejich nedávném úspěchu se Hopsin rozhodl, že se jeho label porozhlédne po nových jménech a pomůže nadějným producentům našlápnout do průmyslu.

Ve spolupráci s Yowie.com uspořádá svůj první Online hip hop workshop. 21. ledna Yowie.com a Funk Volume spustí svůj online workshop a dají začínajícím umělcům možnost spolupracovat a komunikovat s velikány hudební scény. Konference bude rozdělena na pět oddělených “panelů“. Každý “panel“ bude pokrývat jinou část hudebního průmyslu. Na seznamu lektorů jsou jména jako Hopsin, Teddy Roxpin, !llmind, J-Hatch nebo lidé kolem HipHopDX.

Kompletní rozpis přednášených a diskusních témat naleznete na facebooku tohoto workshopu (http://www.facebook.com/events/240048609398106/ ) nebo přímo na Yowie.com (http://www.yowie.com/hiphopmusicconference)

 

 

přečteno: {hits}1192{/hits} krát

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory