David Mateřánka

David Mateřánka

Moje největší záliba je fotografování, na portál beatlife.cz budu přispívat fotoreporty z akci, kterých se zúčastním a psát info o různých a nadcházejících akcích. A nejčastěji budu přispívat do katagorie lifestyle.
středa, 25 září 2013 19:25

Rozhovor s Tomášem Plankou (Tyemsi)

První videorozhovor pro beatlife s Tomášem Plankou, novojičínským raperem, speakerem a pořadatelem hip hopových akcí na novojičínsku. Za 2 roky se u Tomáše udalo dost změn, pojďme si ty hlavní říci. Jaké přinesly ovoce? A jaké problémy? Vše se dozvíte v následujícím videu.

pondělí, 23 září 2013 12:57

iPhone 5S nový „král“ smartphonů

Ještě nedávno jsme mohli o iPhonu 5S číst pouze neoficiální informace a různé spekulace o tom jak by měl nový model, vlastně rovnou dva nové modely vypadat avšak spekulace byly správné, jak se „šuškalo“ tak se stalo pravdou. Společnost Apple představila na Keynote 2013 v Cupertinu 2 modely iPhonů a to iPhone 5C a 5S.

středa, 15 květen 2013 13:14

Ohebné displeje Youm

Oblast ohebných displejů byla vždy velmi lákává jak pro výrobce, tak uživatele. Samsung se snaží o pokrok na tomto poli již několik let a čas od času dostáváme náznak toho, že se mu to i daří. Tentokrát se ale nejedná o žádné spekulace a výmysly. Samsung oficiálně potvrdil, že ohebné tablety a smartphony příjdou, a to v relativně brzké době.

Američtí tuneři pod jménem Galpin Auto Sports vytvořili na zakázku pro U. S. Air Force dvě upravené auta. Tyto auta budou sloužit k nalákání nových rekrutů do armády. První z vozů je Ford Mustang v matné bílé barvě. Interiér je udělaný podle kokpitu ve stíhačkách. Řidičovo sedadlo je umístěno uprostřed auta a je kopií vystřelovacího sedadla.

úterý, 14 květen 2013 15:41

Cinnamon challenge - Skořicová výzva

Je soutěž ve které jde o to, sníst polívkovou lžíci skořice za méně než 1 minutu bez jakéhokoliv napití. Tento challenge je na pohled jednoduchý, avšak zdání klame, ve skutečnosti jde o nebezpečnou zábavu při které může dojít až k udušení, protože skořicový prášek se nalepí na hrtan a zabraňuje dýchání. První zmínka o této soutěži je z let 2000-2001.

neděle, 12 květen 2013 19:47

Ty Nikdy night *Nový Jičín*

Skupina organizátorů, říkající si RAP4PEACE se rozhodli udělat po sérií úspěšných parties další akci. 18/5/2013 zruší music club Koruna v Novém Jičíně Ty nikdy label. Ukáže se zde Paulie Garand s jeho deskou V hlavní roli, ke které mj. vyšel nedávno nový videoklip, dále Mc GEY, DJ Fatte, Kenny Rough a Dj Fliptyck + speciální host Jakub Děkan.

neděle, 31 červenec 2011 12:23

Parkour meeting v Přerově

Dne 23.7 se konal parkour & 3run meeting v Přerově. Traceuři a runneři přijeli ze všech koutů České republiky a sešli se v hojném počtu.

Strana 1 z 2
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory