Američtí tuneři pod jménem Galpin Auto Sports vytvořili na zakázku pro U. S. Air Force dvě upravené auta. Tyto auta budou sloužit k nalákání nových rekrutů do armády. První z vozů je Ford Mustang v matné bílé barvě. Interiér je udělaný podle kokpitu ve stíhačkách. Řidičovo sedadlo je umístěno uprostřed auta a je kopií vystřelovacího sedadla.

středa, 22 srpen 2012 07:26

Trochu netradiční McLaren

Jestli máte rádi neobvyklé auta, tak teď si přijdete na své. X-1ka je výsledkem teamu Operations McLaren Special, kteří toto auto postavili na míru pro nejmenovaného soukromého zákazníka - zřejmě podle velmi specifických parametrů. Auto bylo představeno tento víkend během Quail akce na Pebble Beach v kalifornském Monterey.

Tato nevšední kára je protkána z uhlíkových vláken a architektury mono-buněk, která je základem i 12Céčka. Celkový tvar vozu je delší a širší než 12C, ale lehčí materiály stáhli váhu dolů na téměř 1400 kg. Pod kapotou vozu je 625 koňských sil a twin-turbo V8.
pondělí, 20 srpen 2012 09:14

Mini marketing od Access Agency

Marketing je silný nástroj, kterým lidem říci jaké zboží a výrobky jsou cool, a za které zboží se vyplatí draze zaplatit.

Dnes neprodává ani tak moc kvalita, jako především přesvědčení o ní. Příkladem může být rovnou z freestajlu Apple. Jejich výrobky jsou technologicky srovnatelné s konkruencí, ale marketing, kterým svým produktům dodali super a trendy tvář je prostě nepřekonatelný…

Účinným nástrojem marketingu je samozřejmě grafika a různé multimediální prezentace. Jak se poprala jedna marketingová agentura s propagačními materiály populárního Mini vozítka se můžete kouknout zde…

neděle, 12 srpen 2012 21:15

Porsche 911 Carrera 4S Gold

Již několik firem se začalo specializovat na různé fólie, které mají ve všelijakých barvách. Potkat se tak dají opravdu dech beroucí barvy. Po módě stealth a karbon vzhledu se rozmáhají i různé barvy a fólie připomínající kovy. Potkat celé stříbrné nebo zlaté auta už není nic tak neobvyklého.

Na silnici si takových aut opravdu nelze nevšinout. Většinou se jedná o nějaké dražší vozy. Tyto speciální fólie nebývají zrovna laciné.

Pro ty největší boháče je však folie samozřejmě póvl, takže ty si auta nechávají rovnou pozlatit, jako to udělal se svým Porsche 911 Carrera 4S i nějaký neznámý Číňan...
neděle, 12 srpen 2012 20:59

Mini Cooper Louis Vuitton CoverEFX

Mini Cooper Louis Vuitton od CoverEFX, to je styl a luxus v podání Mini Coopera JCW vytvořeného v dílnách CoverEFX, německým tunerem, který chtěl "vyzdobit" auto do stylu Louis Vuitton. Tělo vozidla bylo přestříkané texturou inspirovanou slavným monogram LV, ikonou slavné značky.

Z pochopitelných důvodů nemůže být vzor stejný 1:1, takže se samozřejmě o vzoru populárního francouzského módního domu liší a i když připomíná populární vzor slavné módní značky, tak se o originál nejedná. To však nic nemění na tom, že to i tak velmi speciální kousek.

Fanoušci francouzského módního domu mají rádi věci, které připomínají design tašek a doplňků nejznámějších kousků LV a tento Mini je bezesporu ocení každý fanda Louis Vuitton a jeho kolekcí...
Jste fanda rychlých sportovních aut? Zajímá vás jaké auto je nejrychlejší na celém světě? Už dávno se ví, že věřit papírovým číslům výrobců se moc nevyplatí, protože většinou svým výtvorům pochopitelně nadržují a hodnoty nebývají reálné v praxi…

Naštěstí se na planetě vyskytuje i jeden ochočený řidič, který pro nás jednotlivé auta a jejich rychlosti ochotně testuje. Někdo o něm tvrdí, že se objevil i na drahých švédských známkách a že umí chytat ryby jazykem. Někteří o něm tvrdí, že má stejnou kůži jako delfín a že když si naladíte kdekoliv na světě na rádiu pásmo 88.4, můžete slyšet jeho myšlenky. My ho známe jako Stig...
středa, 01 srpen 2012 19:40

Krutý káry slavných a úspěšných

Být úspěšný, slavný a bohatý s sebou přináší i příjemné radosti z možnosti koupit si spoustu parádních věcí, o kterých se většině běžných smrtelníků může jenom zdát. Velice populární a oblíbené jsou pochopitelně drahé luxusní auta. Takový Maybach nebo Rolls Royce si opravdu může dovolit jen málo kdo. Nejde jenom o samotnou pořizovací cenu, ale i o nemalé provozní náklady, které velké luxusní nebo malé super sportovní auta vyžadují.

Ti, kteří si mohou dovolit super auta jsou samozřejmě různé populární celebrity. Některé z nich se mohou pyšnit i celou sbírkou a svojí vlastní flotilou exkluzivních aut. Slavné celebrity si pochopitelně potrpí na luxus a mají rádi osobité a stylové auta. Často se vůbec nemusí ptát na cenu a pořizují si opravdu vyjímečné kousky....

Na Novinkách.cz se dnes objevila zpráva s titulkem „Usvědčit řidiče z požití drog má být jednodušší“. Zpráva uvádí, že podle poslaneckého návrhu chce vláda zavést tzv. analytický princip, který je oproti současnému stavu jiný v tom, že nebude rozlišovat mezi tím, zda je řidič automobilu zakázanou látkou ovlivněn nebo ne. Pokud bude droga přítomna v krvi řidiče, tak je to špatně vždy.

Nikoho nebude zajímat jestli jste požili zakázanou látku před jízdou nebo někdy před týdnem a máte to ještě v krvi…Ano, je to trochu absurdní, ale ne neobvyklé. Článek uvádí, že stejnou logiku aplikuje například Německo, Belgie nebo Švédsko a odtud asi vane inspirace našich poslanců. Je to prostě o tom, že drogy jsou špatný a tečka.

Strana 1 z 2
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory