pátek, 11 říjen 2013 00:00

Kompletní program Grand Opening Weekendu klubu Storm

Written by  Tz

Velkolepá první párty v klubu Storm se nezadržitelně blíží. Kompletní hudební program na dvou podiích nabídne významné producenty světové a české bassmusic. Zažijte atmosféru otevíračky zbrusu nového klubu v Praze, od kterého si již teď očekává, že podstatně zasáhne do dění na klubové scéně v ČR.

V rámci pátečního zahájení STORM GRAND OPENINGU vystoupí respektovaný producent, spolumajitel anglického labelu Virus Recordings, DJ a producent ED RUSH. Legenda techstepu, která v devadesátých letech stála u zrodu drum&bassu společně se svým kolegou Opticalem. Prostřednictvím kultovního vydavatelství Virus již 15 let přináší cenné kousky ve spolupráci s předními producenty jako Audio, Mefjus, Optiv&Btk a dalšími.


Specialitou pro tento výjimečný Grand Opening večer bude vystoupení SECRET HEADLINERA. Za mixem se představí britský producent, jehož jméno nebude předem prozrazeno a k odhalení o koho jde, dojde až na místě akce. Páteční program doplní zástupci drum&bassového Let It Roll bookingu v zastoupení: Suki, Bifidus Aktif, slovenský Kato a česko-polská manželská dvojce One Way. Pro fanoušky pomalejších beatů je připraveno druhé pódium, pod taktovkou úspěšného electro projektu Substance – D ve složení Dave, Duff, Tamagotchi .


Sobotní večer nabídne stejně nabitý program, jako ten páteční. Jedním z hlavních vrcholů noci bude set zástupce britského vydavatelství Hospital Records, slovenského producenta B-COMPLEXe, od kterého můžeme čekat set nabitý novinkami ze světa mainstream drum&bassu. I v sobotním programu naleznete SECRET HEADLINERA, o němž je prozatím prozrazeno jen to, že jeho vystoupení bude tvrdě kontrastovat B-Complexovi. O český support se postará, jeden z nejúspěšnějších českých producentů Rido, který nedávno vydal nové Faith EP na Goldieho labelu Metalheadz. Kromě zmíněných headlinerů zde zahraje špička českých druma&bass DJs, v zastoupení Let It Roll bookingu: Pixie, Deadly Viperz, Rudeboy & M4Y4, Thiew. Druhá stage bude patřit zakladatelům Dubstepblogu  (Stifler Selecta, Dirty Little Toaster) a Breakart.cz ve složení  Thiew, Meikos, Schooler, Spooniz, The Concept, OL – Wiz.


Prostor klubu je po celkové rekonstrukci, včetně nové protiskluzové podlahy, ozvučen špičkovým zvukovým aparátem Funktion-One, vybaven novou vzduchotechnikou a atmosféru zde podkreslí unikátní dekorace. Během akce si návštěvníci mohou vyzkoušet pohodlí VIP ROOMů s kapacitou 8 až 12 lidí, situovaných v prostorách mezi oběma pódii.


Vstupenky na oba večery je možné zakoupit v síti Ticketportal od pondělí 23. 9. 2013.


Souhrn účinkujících:
Ed Rush, B-Complex, Rido, Suki, Bifidus Aktif, Pixie, Deadly Viperz, Rudeboy & M4Y4, Kato, One Way, Substance-D project (Dave, Duff, Tamagotchi), Perverse Factory (Dirtrax records), DJ Eddrum aka Eddie Mur (Neurokyme), Stifler Selecta, Dirty Little Toaster, Thiew b2b Meikos, Schooler, Spooniz, The Concept, OL - Wiz
 

 Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz

 

 

Read 3249 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory