úterý, 22 říjen 2013 18:04

Aftermovie z otevíračky klubu Storm Club

Written by  Tz

O víkendu 11. a 12. října se uskutečnila dvoudenní otevírací akce nového velkého klubu v Praze. Storm Club zjevně hodlá naplnit své předsevzetí, razantně zahýbat děním na klubové scéně. Nesporným důkazem zájmu o Storm Club byla kompletně zaplněná kapacita po oba dva dny prvního víkendu provozu. Podívejte se na oficiální video z obou akcí.

V rámci slavnostního otevření klubu přestřihnul pásku sám producent Ed Rush, v Čechách velmi dobře známá britská drumandbassová legenda. Specialitou pro tento výjimečný Grand Opening večer bylo vystoupení Secret Headlinera, z něhož se vyklubal známý britský DJ a král techniky mixu DJ A.M.C. Tím, ale výčet hvězd elektronické scény, kteří vystoupili během víkendového Grand Openingu nekončí. Součástí nabitého programu na dvou pódiích byl i slovenský zástupce britského vydavatelství Hospital Records B-Complex, čeští producenti Rido a Forbidden Society, všichni DJs z Let It Roll bookingu, Dubstepblog crew, Substance-D a další.


Nasajte atmosféru, která panovala během Grand Opening Weekendu:Sledujte další nabitý program klubu na webu: www.stormclub.cz

Fotogalerie z akce Grand Opening Storm: http://stormclub.cz/news/fotky-z-oteviracky-klubu-storm-3697a478.html

Facebook fanpage klubu:

 

Read 3443 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory