čtvrtek, 17 říjen 2013 06:21

Funkmaster A.SKILLZ (UK) již tento pátek v klubu STORM!

Written by 

Již tento pátek 18/10 vystoupí v novém klubu Storm na pražském Žižkově britský producent a mág za gramofony  A.SKILLZ, zástupce světově známého labelu Fingerlickin´ a výherce prestižní ceny "Best DJ" Breakspoll International Breakbeat Awards!

A.Skillz je už v českých končinách poměrně známá postava, vystoupil například v roce 2011 na Open Air Festivalu  nebo letošní léto na Let It Roll festivalu. A právě Let It Roll crew zve toho velikána, který rozhýbává davy po celém světě svým skvělým mixem funky, hiphopu, drum n´bassu a elektra, do nového klubu Storm! Můžete se těšit na precizní mixy a scratche, zremixované hitovky jako např. Come Together od The Beatles nebo ABC od Jackson Five a to vše na jednom z nejlepších sound systémů světa Funktion-One, který je ve Storm Clubu nainstalován.

Sekundovat mu budou ostřílení hoši z Breakbeat.cz Saku a Kaplick, slovenský Dj Fucko,  brněnský úspěšný producent Aka , který má za sebou nejeden úspěšný release, a v neposlední řadě Dj Dummy.  
 
Druhá stage bude v rytmu deep & tech house a o kvalitní muziku se na ní postarají DJs Fatty M, Thomas Sky a Shorty.

Takže pokud chcete zažít pořádnej funky mejdan ve zbrusu novém klubu, zavítejte již tento pátek do Stormu! Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal za krásných 150kč a nebo v den akce na místě za 200kč.

Více informací naleznete na  Facebook události nebo webových stránkách www.stormclub.cz, přesný časový line up najdete níže. So..let´s get funky!  
 
21:00 - 22:30 Dummy
22:30 - 00:00 Fucko (SK)
00:00 - 01:30 Aka
01:30 - 03:00 A.Skillz (UK)
03:00 - 05:00 Kaplick & Saku

Souhrn účinkujících:
A-Skillz (UK),
Fucko (SK),
Kaplick & Saku,
Aka,
Dummy
2nd

deep-tech house funk stage:
Fatty M,
Thomas Sky,
Shorty 
  
  
Termín akce: 18.10. 2013
PRAHA 3, Tachovského náměstí 7
Vstupenky dostupné v síti Ticketportal
Předprodej: www.ticketportal.cz
Aktuální cena vstupenek v předprodeji: 150kč
(cena je uvedena bez poplatku prodejce)

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory