pondělí, 26 květen 2014 00:00

The Glitch Mob to v květnu odpálí v Praze!

Written by  Tz

Z Kalifornie přijíždí vzácná návštěva, The Glitch Mob. Losangelské trio prozářené hutnými basovými beaty oslní publikum v klubu Roxy už 26. 5. 2014. Se vší parádou naservírují své nové album.

Od jejich vzniku v roce 2006 si The Glitch Mob probili cestu na taneční parkety po celém světě. Používali při tom hrubou sílu nástrojů výrazných, hip-hopem ovlivněných basových linek. Celý příběh se odehrával na pozadí Los Angelské nové vlny. Původně čtyřčlenné seskupení (edIT, Boreta, Kraddy a Ooah) ozbrojené laptopy a MIDI kontrolery bylo ovlivněno žánry IDM a hip-hop. Mimo jiné se inspirovali umělci jako Flying Lotus, Samiyam nebo Aphex Twin. Hudba je charakteristická prvky, napodobujícími počítače, nebo stroje s určitou poruchou tzv. glitching.

 

Mají za sebou album Drink the sea (2010), EP We can Make the World Stop (2011) a v únoru jim vychází nové album Love Death Immortality jehož nálož odpálí v květnu právě v Roxy a už podle první vypuštěné vlaštovky je opravdu na co se těšit. V aktuálním tracku Can’t Kill Us je znát, že se trio posunulo zase o kus dál. Vzduchem vibrují temné kytarové riffy kombinované s pulzující basovou energií. Hudba vyvolávající ve vás pocit, že jste minimálně tak drsní jako Vin Diesel opouštějící scenérii právě vybuchujícího skladiště TNT.

 

 

 

 

Datum: 26.5.2014 – Start 20:00

Předprodeje / Presale: 360czk + popl./+fee
V NoD za zvýhodněnou cenu 380czk / in NoD for favoured price 380czk
Vstupenky: Ticketportal, Ticketpro
Web: www.roxy.cz, www.theglitchmob.com

Event:

 

 

 

http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory