středa, 17 září 2014 00:00

Světoznámý producent DATSIK poprvé v ČR!

Written by  Tz

Kanadská dubstepová ikona DATSIK (EX7, Firepower Recs) se ve středu 17.09. poprvé představí v České republice  v hlavním „stánku“ bass music  - pražském klubu STORM!

Datsik, vlastním jménem Troy Beetles, na začátku své kariéry začíná experimentovat s hip hopem, ale poté, co se v roce 2008 potkává s další dubstep legendou Excisionem, se naplno začíná věnovat bass music.


Na jaře roku 2008 vydává svůj první singl a o rok později se jeho 10 tracků umisťuje na první příčce Beatportu. Datsik také spolupracuje s velkými jmény nejen bass music scény, nejčastěji s již zmiňovaným Excisionem a jeho kolegou Downlinkem, ale také s The Crystal Method, Noisií, Wu-Tang Clanem, nebo  Diplem. Remixuje také tracky od nejznámějších producentů jako jsou Skrillex, Example, MGMT nebo DJ Fresh a hraje na největších festivalech světa, např. Ultra Music, EDC  Las Vegas nebo  Shambhala.


Pokud tedy chcete vidět tuto hvězdu světového formátu v akci, určitě si nenechte ujít jeho vystoupení v klubu Storm! O support se postarají Bass Drop DJs ve složení Hlava, Low Tact, Woostep, Ollie Torr, S-BisH, Tezet  MagNet a nadějný český producent Merak, který má za sebou několik úspěšných releasů.


Na druhé stage, která bude patřit liquid funku & drum  and bassu,  se představí DJs Blofeld, Fallen Geminy, Furious Freaks, No Cure, Sufuski. Vstupenky jsou v prodeji exkluzivně v síti Ticketportal za krásných 190kč + poplatek a rychle mizí, doporučujeme tedy neotálet s koupí, pokud se chcete na vystoupení dubstepového mága Datsika určitě dostat!

 


Facebook event:


Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook page klubu: www.facebook.com/stormclubpraguehttp://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory