pondělí, 13 srpen 2012 17:33

Rozhovor: Angel Brown, Phoenix a Soles Featured

Written by 

Angel Brown, Phoenix a Soles se nám představují v novém klipu „Znojmo“. Jestli Vás o této trojici rapperů ze Znojma zajímá víc podrobností, tak si určitě nenechte ujít tento rozhovor...


Angel Brown, Phoenix a Soles jsou poměrně nová jména na scéně. Můžete se nám na úvod nějak představit? Jak dlouho děláte rap, co máte za sebou atd…

Angel:
To máš pravdu, kromě Phoenixe jsme navíc až do tohoto tracku vystupovali pod jiným pseudonymem, takže jména Angel Brown a Soles můžete slyšet sice poprvé, ale rozhodně né naposled. :)

Rapu se věnuji zhruba od mých 14ti let, takže skoro 8 let, Soles 3 roky, ovšem kromě pár vystoupení v našem rodném městě a vydání pár singlů z toho až do teď nic pořádného nebylo.

Phoenix: Zdravím, já dělám dohromady už asi 6 let, za tu dobu mám na kontě plno demo nahrávek, jeden demo mixtape, 2 sólo alba a hromadu koncertů po celý republice. Z těch zásadnějších asi Hip hop kemp, kde hraju letos už po třetí, nebo 2x Lucerna, kde jsem předskakoval na Prago boomboxu.Včera, v neděli měl premiéru klip „ZNOJMO“. Kdo se na klipu podílel, koho můžeme v klipu slyšet a vidět?

Angel: Na klipu se podílela řada lidí, samozřejmě já, Phoenix a Soles, ale třeba i stále a stále populárnější producent ODD, který se postaral o vysoce kvalitní beat, kterej tomu celýmu dodává patřičnou šťávu!

Dále pak DJ Maro z Prago union, který se postaral o scratche a master všech masterů Chef3000, který celému tracku dodal luxusní zvuk. V klipu můžeme vidět například i 2 B-boye z breakdancové skupiny CSB, kteří jsou naši dobří fellas.

Vyhazovače v klubu si zahrál můj dobrý kamarád, kulturista Jan Stáňa. V klipu jinak ůčinkuje spousta našich fellů.Kde se klip natáčel, jak dlouho a kdo stojí za jeho tvorbou?

Angel:
Klip se natáčel prakticky po celém Znojmě. Snažili jsme se zachytit co nejvíce míst, která jsou pro Znojmo nejvíce typická, ale nakonec se stejně plno záběrů nepoužilo. I přesto si myslím, že je výsledek velice pozitivní. Natáčelo se celkem 3 dny.

Za tvorbou klipu stojí velice nadaný kameraman a režisér Rashid Fidratovich Garipov, se kterým je radost pracovat. Svému řemeslu dokonale vládne a vše proto šlo jako po másle.V klipu se objevuje několik mocných aut. Jaké přesně to jsou? Potrpíš si na luxusní auta?

Angel:
Ano, jsou to Ferrari California, Porshe 911 a Mustang 67. Na luxusní auta si potrpím, bohužel zatím žádné takové v osobní sbírce nemám. :D

Auta patří našim známým, kteří jsou patřičně za vodou a moc jim děkujeme za půjčení.Jaké máte z klipu dojmy? Jste s výsledkem spokojeni?

Angel: Dojmy jsou velice euforické, přál bych si aby to trvalo věčně. S výsledkem jsem spokojený nad míru.

Phoenix: Stopro spokojenost, jsem rád, že se všechna ta práce okolo toho odrazila v kvalitě. Ohlasy jsou taky super.

Soles: Hodně pozitivní, řekl bych že se povedl po všech stránkách. Natáčení bylo úmorný, protože bylo asi 100 stupňů, ale zároveň taky zábavný.Dostupná volně ke stažení je i bonusová MP3 verze se scratchema. Čí scratche si na mp3ce můžeme poslechnout?

Angel: Ano, přesně tak. O scratche se postaral DJ Maro ze skupiny Prago Union, kterému také patří naše poděkování.Co máte v nejbližší době v plánu? Chystáte nějaký další tracky, klipy, nové spolupráce?

Angel: Rozhodně máme v plánu nezaspat na vavřínech a pokračovat dál v tom co najednou začalo mít smysl.

V nejbližší době chystáme další klip. Spolupráce bychom si zatím radši nechali pro sebe, ale můžu aspoň prozradit, že to bude stát za to.

Plánujeme vydat společnou desku, termín ješte ale nevíme. Rozhodně se máte na co těšit.Blíží se jedna z největších hip hopových událostí roku. Tedy Hip Hop Kemp. Chystáte se na něj?

Angel: Já a Soles to necháme až na příští rok. Ovšem Phoenix bude na HHK vystupovat už třetím rokem.Školní prázdniny se už téměř přehouply za svojí polovinu. Jak jste si prázdniny užili, kde jste byli, máte nějaký zajímavý prázdninový historky?

Angel:
Letos jsem snad poprvé o prázdninách nikde nebyl, díky přípravám a domlouvání klipu, ale nelituji, stálo to za to. Prázdniny ještě nekončí, možná se ještě toto léto někam vydám.

Phoenix: U mě je to samý: k vodě – párty – koncert – klip – k vodě – párty – koncert. Těch historek je tudíž samozřejmě plno, ale nějakou konkrétní vytahovat asi nebudu.

Soles: Jsem jeden z mála ze Znojma co ví, že práce existuje, takže se mě prázdniny moc nedotýkají. Mám jednu historku z těchto prázdnin, kterou budu vyprávět vnoučatům. O tom, jak se tři kamarádi rozhodli ovládnout svý město. Řekl bych že mise splněna. :)Oukej, díky za krátký rozhovor, jak je našim zvykem, tak teď máte příležitost k freestylu a pozdravům našim čtenářům…

Angel:
Já taky děkuju. Zdravím čtenáře Beatlifu, užíjte si zbytek léta a nezapomínejte sdílet videoklip ,,ZNOJMO,,.

Soles: Takže zdravíme milovníky dobré hudby. Děkujeme za podporu a nezapomeňte čekovat klip v HD !

Phoenix: Čtenáři, užívej si léto na max., sleduj náš klip a další novinky na fan page - http://www.facebook.com/AngelBrownPhoenixSoles

 

 

 

přečteno: {hits}1635{/hits} krát

 

Read 10244 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory