pondělí, 11 srpen 2008 09:12

Rozhovor: Killaz Featured

Written by 

Další rozhovor je s pražským rapperem a producentem Killazem, který připravuje spoustu hudebních věcí do blízké budoucnosti.


Zdravim tě Gozilla aka Killaz. Jak by ses představil lidem co neměli tu čest o tobě slyšet?
Ahoj kluku, já se nemusim představovat, protože všichni ví kdo jsem, já jsem totiž zlo aka vesmír alias king of autotune.

Heh.. Co chystáš do budoucna, co se hudby týče? Osobní život zatim vynecháme.

Takže vrátim se zpět na zem a začnu… V první řadě chystám hmotný album, který bych chtěl vydat na CDs v nákladu 100ks a rozprodat za minimum, ať jsem drsnej. Album by mělo mít kolem 20-ti tracků, který by měly být všechny autorizovný, co se produkce týče, abych to mohl vyslat do radia Spin. Název bude mít “Tři Tváře“ podle pilotního stejnojmenného tracku. Bude to nejpropracovanější počin mý cesty.

Říkáš, že se máme na co těšit. A co videoklip nechystáš nějaký?
Mohlo by to být příjemný na poslech, neřikám ať se lidi těší, protože to vše může dopadnout ne zrovna podle představ, spíš věřte. Videoklip? Mám už nějaký představy. S novým albem bych chtěl točit rovnou dva.

Teď něco z jiného soudku. Jak se daří tvému známému skalnímu haterovi Turynovi?
Koukám, že máš přehled. Snad se má dobře a nedělá někde neplechu. Tehdy to přehnal, když o mně prohlásil pár věcí. Byl jsem donucenej použít hodně špatný slova, za který se omlouvám všem posluchačům, kteří mě mají za inteligentního.

Poznal jsem ho, když ti psal na tvé netové radio. Kdy tě tam můžem zastihnout?
Lehce ho poznat díky jeho pravopisu a smysluplných vět. Na mem radiu mě/nás můžete zastihnout jednou za 14 dní v sobotu po 12 hodině na adrese www.gozilla.listen2myradio.com/

Díky za odkaz. Jak to má Sucka se svou hudební sólo deskou?
Neni zač. Sucka má momentálně všechny beaty a nápady pohromadě, teď se spisují texty. Bude to volně ke stažení, takže nemusíte šetřit kapesný. Můžu k tomu říct, že to bude tvrdší, ale zároveň vyvážený sladkými tracky pro ty naše kamarádky. Mohlo by vyjít na začátku léta. Pro větší info si ho můžete hitnout na FB http://www.facebook.com/SuckaDaKon

Objevíš se tam určitě i ty, že? Budeš tam jak na beatech, tak i na majku?
Myslím, že bych se mohl podílet na 2 možná 3 věcech, co se týče hlasu. Jinak beaty mu poskytnu tak 4, jelikož jdou na odbyt a zas tak produktivní nejsem..

Oukej. A co bys nám ještě pověděl. Ty jsi takovej řečník. Co nějakou storku na pobavení?
To víš, je to můj první rozhovor na úrovni v psaný podobě, dávám si záležet. Moje story? Těch je tolik, že Ti na to řeknu, ať si pořídíte antideprsiva jménem Fevarin a bude se smát i Tvoje holka. Možná pak budete stejně filozofickýhlavy, jak já.

Ok. Vraťme se k hudbě. A co nějaké hostovačky chystáš něco, krom Suckova alba?
Ano ano. Dlužim featuringy lidem, jako je Abde, Brox, Jax a jiné mladé tváře. Na LP bych měl mít celkem pikantní jména. Teď se soustředim na jednu věc, kterou bych chtěl vydat jako single, a to feat s Dicksonem a Suckou, ale to je ve hvězdách, až se zvolní tempo.

Co ty a herní konzole? Jakej máš názor na x-box?
Wau, podpásovka. No tak vzhledem k tomu, že od mala jedu Sony, tak preferuji PS3. X-Box mi vadí, protože má controller ve tvaru kosmický lodi a platí se multiplayer, což je šílený. Shrnu to, X-BOX je poloviční PS3. Věc názoru.

Co si budem nalhávat, doufal jsem ,že se dočkáme tvrdšího názoru. Jde vidět, že si dáváš pozor na jazyk. Koho uznáváš třeba ze světové hudební scény?
Lidi jsou rychlý, než se naděješ, jsi pod nima. Světová scéna? Samozřejmě Dr. Dre a vše, co se od něj odvíjí, což je polovina tváří! Ale samozřejmě si poslechnu i francouzský SKA, nebo reggae, UK, nebo klasiku, nejsem zaprděnej, takže poslouchám to, co se mi líbí.

Okey. Dal sis nějaký cíl na rok 2011? Klidně i v osobním životě pokud se chceš snáma podělit o pár informací
.
No jistě, chci začít koncertovat po republice a pozvednout se v očích posluchačů haterů a jejich rodičů. Chci natočil album, který bude mezi TOP jménema a chci najít tu pravou chick, která mi to bude dělat s controllerem v ruce. Chci dodělat školu a začít žít tim našim českym systémem.

Máš toho celkem dost. Dej mi potom vědět jestli si to všechno stihl. Dávám ti dík za tvůj čas a přeji ti ať to všechno stihneš, zároveň ti přeju ať lidi kupujou tvoje originály. Teď můžeš napsat nějaký moudro či podobně. Něco na rozloučenou.
V první řadě chci poděkovat za Tvůj čas a za Tvý otázky. Konečně něco rozumnýho. Díky moc chlape, určitě Ti dám vědět a pošlu Ti CD zdarma. Já se nemůžu rozloučit, i když se rozloučim budu pořád ve Tvý skříni, takže to nemá cenu. Takže čauko a používejte kondomy. Miluju všechny pěkný chicks, ahoj.


Read 5937 times
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory