Nara

Nara

Hip-Hopovou kulturu sleduju už delší dobu a rap je pro mě srdeční záležitost. Osobně radši poslouchám U.S. scénu, proto se mé články převážně týkají umělců za oceánem. Nebráním se ale ani kvalitní tvorbě z Evropy či jiným žánrům.

50 Cent nedávno podal vysvětlení, proč skončil s bývalými členy G-Unit, Tony Yayoem a Lloyd Banksem. Je to zajímavé interview už především proto, že je poněkud kontroverzní a může ovlivnit poptávku k jeho albu "Animal Ambition".

sobota, 22 únor 2014 09:48

D-Toc & LB o jejich novém projektu!

D-Toc a LB, které  můžete znát například z projektů D-Toc - DIPLOMAT a LB - TRIPLE S, momentálně pracují na společném projektu Rubikova Deska. Poskytli nám rozhovor, ve kterém se můžete dozvědět první čerstvé informace o tom, jak bude projekt vypadat i znít.

V dnešní době je docela běžný, že se dlouho očekávaný projekt nejednoho umělce odloží, ať už kvůli přepracování projektu či politice hudebního průmyslu. Tak se to stalo i v případě Ricka Rosse, ale třeba se už nyní jeho počinu dočkáme...

Algernod Lanier Washington, spíše známý jako Plies je americký rapper a zakladatel labelu Big Gates Records. Proslul používáním výrazu Goon, což je někdo, kdo pochází z Floridy a je právem respektovaný okolím. Mezi jeho nejúspěšnější hity patří Shawty (ft. T-Pain) a Hypnotized (ft. Akon).

Ice Cube, nejen významné jméno na hiphopové scéně, ale také umělec, který se kromě rapu věnuje také tvorbě filmů, či psaní scénářů. Tento již rapový veterán má za sebou dlouho kariéru a spoustu alb jak sólových tak i spolu s N.W.A. nebo Westside Connection. Jeho poslední album "I Am the West" je z roku 2010, takže v podstatě po čtyřleté pomlce rapper přináší něco nového. Album s názvem "t" výjde do světa 13.5.2014, tuto informaci Ice Cube prozradil na svém twitteru.

neděle, 22 prosinec 2013 23:27

Prodejnost alb za poslední měsíc (U.S.)

Je zvláštní, jak ke konci roku spousta umělců buď narychlo vydává své ohlašované album anebo ho naopak odkládá na další rok. Letos je to ale trošku jinak.

Dle slov B-Reala, Cypress Hill společně s DJ Muggsem, jakožto producentem alba, už spolupracují. Jak sám říká: "We're in the beginning stages, but moving along smoothly,". Takže se jejich počin pomalu, ale jistě rýsuje.

Strana 1 z 3
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory